SITE KERESÉS

Kudryavtseva Yana Alexeevna: életrajz és felvételek

Kudryavtseva Yana Alexeevna a legfiatalabba tökéletes bajnok a világ versenyeiben a tornateremben. A lány sportos környezetben született, mert az apja híres úszó, aki megnyerte az 1992-es olimpiai játékokat. A család Moszkvában élt.

Karrier felemelkedése

Elég korán volt jelentős előrehaladásKudryavtseva Yana Alexeevna. Életrajza súlyos sporthoz kapcsolódik, 2008-tól kezdődően, amikor győzelmet aratott a junior tornákon. Aztán egy ilyen esemény 2009-ben Dmitrov területén zajlott, 2011-ben Samarában, valamint Kazanban (2012) versenyzett.

kudryavtseva yana alekseevna
Szezon, amikor a versenyeken elkezdődött a fellépés,lett a 2011-es év. Abban az időben értékelték a tehetségeket, amit Kudryavtseva Yana Alekseevna mutatott be. A juniorok között nemzetközi verseny volt. Ugyanakkor a Grand Prix verseny is folytatódott.

Yana Alekseevna Kudryavtseva feljött a csúcsracsapatának soraiban. Kitűnő munkát végeztek mind macskákkal, mind karimával. A junior kosarát megnyerte. Pesaróban világviszonylatban vezető szerepet kapott Kudryavtseva Yana. Karrierje gyorsan fejlődött.

2012-ben az európai versenyeken győzelmet aratotta juniorok között. A bírók szívei a gyengén teljesített előadásokat megvesztegették a labdával. Kudryavtseva Yana Alekszejevna "aranyat" kapott a csapat egész területén.

Gyors fejlődés

Azóta eredményei csak megszaporodtak. Kudryavtseva Yana Alexeevna a felnőttek körében jár el. A Senior kategóriában a karrier a 2013-as nemzetközi versenyen kezdődik, amely az orosz fővárosban zajlik. A későbbi turné Holon területén zajlott. Nyerte el az all-körül egy fénysugár, valamint versengő klubok kivont „bronz”, munkájának köszönhetően a labda, ő kecsesen megbirkózni a karika.

Kudryavtseva Yana Alekszejevna lesza Szófia területén tartott világbajnokság résztvevője. Ő adta neki az első helyet minden rendezvényen. Annak ellenére, hogy ez volt az első szezon, a lány volt az első a történelemben, hogy felülmúlta riválisait ebben a szakaszban a karrierjének felemelkedésében. A ragyogás, a gyűrűvel dolgozó vezető szerezte meg, jól viselte a sporteszközöket, a szalaggal "bronz" volt a teljesítményért.

Ha a vb-án került sor a területén Minszk, akkor érkezett meg, amikor a második győzelem a minden-körül, az „arany” az ő munkája a labdát, és a második - szalaggal és klubok.

yana kudryavtseva

Feljegyzések beállítása

A karrierje következő szakaszát Bécsben fogadták el,amikor az "arany" Yana Alekseevna Kudryavtseva nyert. Fotók mutatják, milyen elegáns lány, de mennyi kitartással és keményen dolgozik benne! A labdával végzett 19 pontot szerzett a frissített minősítési rendszeren, amely akkor is rekord volt. Gyönyörű fiatal lány volt, amikor megnyerte az európai bajnok címet. Csak 15 év, és már ilyen eredményeket!

A világbajnokság első fordulójában, Szentpéterváron 2013-ban, a harmadik pozíciót fogadták el, az első helyet a labdával való munkavégzéshez, a második a botot és a szalaggal való előadást.

yana alexeevna kudryavtseva fotó

Győzelem, bármi is legyen

Ez év augusztusában debütált Kijevbena világbajnokság keretén belül. Volt néhány technikai akadály. Néhányszor a zene le volt kapcsolva, így a performance újra el kellett indulnia. Mindazonáltal mindennek ellenére nyertes lett, és 18,5 lett.

Emellett az első helyen dolgozott klubokkal,a második pozíció - egy karika, valamint a labdával való játék. Amikor végleges volt az egész, amit egyéni módban végeztünk, a lány megnyerte. Ez az eredmény a legfiatalabb tornász státusába emeli, aki 15 éve tökéletes vezetést szerzett a világban.

kudryavtseva yana Alexeevna karrier

A Kelet Hódítása

Aztán életének eseményei kibontakoznak Japánban,ahol a klubbajnokság Aeon Cup tagja volt. A lány a "Gazprom" szövetség nevében versenyző csoport részeként járt el. A válogatott csapattagjai a Fehéroroszország és Ukrajna előtti csapatverseny vezetői lettek. Amikor egy személy volt mindenütt, Kudryavtseva megkapta az "aranyat".

A következő 2014-es év visszatér a lányhozMoszkva részt vesz az egyik Grand Prix versenyen. Ő hozza a harmadik helyet az egész és a második - a munka a béka és a karika. A tornász nagyszerű eredményeket érhetett el, ha jobban felkészült volna, de még mindig az első három helyen maradt.

Hol jobb dolgok mentek a Tie-be, hol vanSuperioritás minden kategóriában, kivéve a csettvel végzett munkát. Ott nyert második helyet. Négy aranyérmet kaptak Stuttgartban. Holonban a Grand Prix-ben nyert még két első helyet, egy másodpercet és "bronz" -ot. Második Pesaro látogatáskor minden kategóriában megnyerhettem.

kudryavtseva yana alekseevna sport karrierjét

Változatlan bajnok

2014 április volt az időszakaz orosz bajnokságot Penza-ban. Az egyén egészét teljesen elnyomta. Miután Corbeil-Esonba és Taskentbe érkezett, második helyet foglal el, másodszor csak a honfitársa, Mamun Margarita. Amikor a következő szakaszok Szófia és Minszk területén zajlottak, a lány sikerült megnyerni a győzelmet.

A jubileumi harmincadik európai bajnokság diadalmaskodott az abszolút vezető szerepében. Kazan és a Nemzetközi Kupa utolsó szakaszában négy aranyérmet és egy ezüst érmet kapott.

A 2014-es világkupa Izraelben kezdődöttcsapat, amely eredményeként az orosz résztvevők nyertesek lettek. Kudryavtsev minden végső versenyen kvalifikált. Kategóriák a bika, a karika, a labda hozott első helyet, és a szalag - a második. Ez is nagyon sikeres időszak volt, mivel ismét megnyerte az abszolút bajnok státuszát az egyéni körben.

A verseny végén a Jana különleges díjat kapott, amelyet a Longines szolgált az eleganciaért. A szépség az Ezüst Kard díjat nyert.

A legjelentősebb eredmények

A törékeny és elegáns lányok jegyzéke csodálatos:

• Ő lett a legfiatalabb tornász, aki 15 év alatt megnyerte az abszolút világbajnokságot.

• Szintén a nyertes státusza az egyéni debütáló szezonban.

• Az első, aki 2013-ban az európai bajnokság új bírói rendszere alapján 19-ből 19 pontot kapott.

• Az első Bakui Európai Játékokon rekordot állítottak be az első helyek számához.

kudryavtseva yana alekseevna életrajzát

A ritmikus torna csodálatos művészet. Ha megnézed, milyen kecses, karcsú sportolók végzik a munkát, úgy tűnik, hogy minden gyakorlatot, magas legyeket, hihetetlen rugalmasságot kapnak nekik könnyen.

Ugyanakkor ilyen sikereket érnek elnehézséget. Yana Kudryavtseva már nagyon fiatal korban elért nagy sikert, meghódította Európa és Ázsia. A lány fennmaradása irigyelhetõ, és minden eredménye nagy tiszteletet érdemel.